درباره ما

معرفی و تاریخچه مجموعه نوراس

شرکت نوراس در راستای پیشبرد اهداف جامعه مدرن با تکیه بر دانش ، تجربه ، علم روز و بهره گیری از توان متخصصین داخلی پس از سالها کسب تجربه در صنعت برق و الکترونیک  در سال ۱۳۹۹ پایه گذاری و سال ۱۴۰۰  راه اندازی گردید .

این برند معتبر ایرانی با توجه به نیاز روز جامعه محصولات با کیفیت و مدرن تولید شده خود را  با هدف ارسال مستقیم و بدون واسطه در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین قیمت روانه بازار مصرف کرده و قصد دارد در آینده نزدیک فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نماید .

همزمان با بنیانگذاری شرکت ، دخترم نوراسادات عزیز متولد شد و نام شرکت را از نام زیبای نوراسادات انتخاب کردیم .

نوراس برگرفته از نام زیبای نوراسادات

سوالات متدوال

با شماره موبایل به راحتی می‌توانید در آرتا الکتریک ثبت نام کنید. شماره موبایل را در باکس ثبت نام در بالای صفحه گوشه سمت راست وارد کنید، کد ورود برای شما ارسال خواهد شد.

اگر رمز عبورتان را به خاطر نمی‌آورید، گزینه فراموشی رمز عبور را بزنید، کد بازیابی رمز عبور به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. با استفاده از کد می‌توانید رمز عبور جدید تعریف کنید.

اگر قصد خرید اینترنتی از آرتا الکتریک دارید باید حتما وارد حساب کاربری شوید تا بعد از انتخاب کالا به مراحل بعدی دسترسی داشته باشید و بتوانید سبد خریدتان را مشاهده و یا ویرایش کنید.

بله به راحتی و بعد از ورود به سایت با رفتن به صفحه حساب کاربری، به راحتی می‌توانید اطلاعات قبلی که وارد کردید را مشاهده و ویرایش کنید.

در مرحله ثبت نام تنها به شماره موبایل نیاز دارد.

سوالات خود را مطرح کنید